Historia firmy STOL-DOM

Szanowni Państwo!

Firma STOL-DOM powstała w 1985 roku w Wołominie. Obróbką drewna w naszej rodzinnej firmie zajmujemy się od trzech pokoleń tworząc między innymi unikalne parkiety i schody drewniane. Poprzez ciągłą modernizację, a przede wszystkim przez nieustannie rosnące zainteresowanie naszymi wyrobami, firma stale rozszerza swoje możliwości produkcyjne, a tym samym gamę oferowanych wyrobów, którą w ostatnim czasie powiększyliśmy o parapety i blaty z drewna litego oraz brykiet dębowy. Odbiorcami naszych parkietów i innych produktów są zarówno osoby prywatne jak również firmy.

sklep firmowy stol dom

Obecnie w naszej firmie drewno przerabiane jest w pełnym cyklu produkcyjnym. Oznacza to, że z naszego podstawowego surowca jakim jest drewno, tworzymy gotowe wyroby w szerokim asortymencie. Realizujemy też wszelkie nietypowe zlecenia klientów.

stol-dom zakład produkcyjny

Wspierając polską gospodarkę wykorzystywane przez nas drewno pochodzi z lasów Mazurskich. Drewno którego używamy posiada Certyfikat FSC. Wykorzystujemy między innymi następujące gatunki drewna: DąbJesionModrzewSosnaŚwierkBukKlonOlcha. Do produkcji używamy także drewna egzotycznego m.in. BadiSapeliMerbauJatobaPadoukWenge.

sklep firmowy stol dom

Mając na względzie przede wszystkim zadowolenie naszych klientów i doskonałą reputację firmy wśród naszych odbiorców, każdy nasz produkt podlega starannej selekcji i licznym testom przed wysłaniem go do klienta.

stol-dom zakład produkcyjny

Posiadamy również w pełni profesjonalny transport do przewozu drewna w różnej postaci (balem, deski, itp.).

Siedziba naszej firmy oraz zakład stolarski znajdują się w Wołominie, koło Warszawy. Osoby z Warszawy, chcące zakupić parkiet, schody drewniane, parapety czy inne z naszych wyrobów zapraszamy do sklepu firmowego mieszczącego się przy ul. Rudnickiego 10 w Warszawie.

STOL-DOM ma przyjemność poinformować wszystkich klientów, że kapituła konkursu Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw przyznała naszej firmie tytuł Lider Przedsiębiorczości Roku 2009, będącym znacznym wyróżnieniem i bodźcem do dalszej pracy na rzecz podnoszenia jakości naszych wyrobów.

STOL-DOM Lider Przedsiębiorczości 2009 roku

Z nami położą Państwo swój upragniony parkiet

Zapraszamy do współpracy…

Kontakt

dane teleadresowe STOL-DOM, siedziba firmy, firmowy salon sprzedaży, tartak

STOL-DOM - siedziba firmy

Adres

STOL-DOM
ul. Geodetów 31
05-200 Wołomin

Telefon, e-mail

tel./fax: 22 787 18 45
e-mail:
zamowienia@stol-dom.pl
stoldom@stol-dom.pl

Godziny otwarcia

codziennie: 7:00-17:00
środa: 7:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

Wycena i zapytania

Wyceny i zapytania odnośnie naszych produktów prosimy kierować na adres e-mail: zamowienia@stol-dom.pl

STOL-DOM
- firmowy salon sprzedaży

Adres

ul. Geodetów 31
05-200 Wołomin

Telefon

tel./fax: 22 897 37 82

Godziny otwarcia

codziennie: 7:00-17:00
środa: 7:00-18:00
sobota: 8:00-14:00

Tartak

Adres

Gmina Ryn
11-520 Sterławki Wielkie

Telefon

tel.: 87 421 40 42